Oferta

Pierwsza komunia


"Komunia" to słowo pochodzi od łacińskiego, "communio", co oznacza wspólnotę i kojarzone jest w religii katolickiej z Ostatnia Wieczerzą. Pierwsza Komunia Święta jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu dziecka oraz ogromnym przeżyciem zarówno dla rodziców jak i otoczenia najbliższych. Rodzice muszą stanąć na wysokości zadania i zacząć przygotowania do tego wydarzenia już kilka tygodni wcześniej. Chcą zaplanować oraz zorganizować ten dzień najlepiej jak potrafią, niestety wtedy mnożą się problemy, pojawia się nerwowa atmosfera i napięcie.

Jak się przygotować do tego wydarzenia? Gdzie zrobić przyjęcie? O czym jeszcze trzeba pomyśleć? Zapytań jest wiele. Z przyjemnością wyjdziemy naprzeciw tym trudnością i poprowadzimy Państwa. Zajmiemy się całą organizacją uroczystości wraz z oprawą wizualną by Państwo spokojnie mogli przygotować dziecko do Komunii Świętej oraz poświęcić mu więcej czasu. Na spotkaniu ustalimy Państwa oczekiwania i preferencję, opracujemy plan działania i od tego momentu mogą już Państwo spać spokojnie ;-).

Proponujemy


*  Organizacja Komunii Świętej - wybór i zarezerwowanie lokalu, dopasowanie menu, dekoracje stołów oraz sali specjalnie dla dzieci, zapewniamy atrakcje dla dzieci np. klaun, konkursy z nagrodami, zabawy.

*  Pomoc w wyborze stroju komunijnego

*  Wykonujemy wianuszki komunijne

* Dekoracja w domu na przyjęcie Komunijne oraz wypożyczenie pokrowców

* Dekoracja Kościoła z użyciem kwiatów żywych - różne kompozycje (na stojakach, wianuszki przy ławkach, duże kompozycje kwiatowe pod ołtarz etc.), dekoracja z użyciem materiałów (różne kolory), pokrowce na krzesła; klęczniki; kokardy oraz wiele innych ciekawych rozwiązań

Pierwsza komunia - galeria


WsteczZobacz wszystkie OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Przyjaciele i partnerzy
2F fotografie Estelle Aleksandra Szymanek evosoft Artur Mulak Evoline Cukiernia Zbyszek ASG Co-operation Yasumi Mojito-bar wesele-z-klasa