Oferta

Ślub i wesele już za kilka miesięcy czy może nawet tygodni?


Nie wpadajcie w panikę, nasza firma profesjonalnie pomoże rozwiązać piętrzące się zadania. Organizacja ślubu i wesela wydawała się prosta ? ... niestety okazuję się to trudniejsze niż przypuszczaliście. Długa lista spraw do załatwienia na wczoraj, uciekający czas, pośpiech, stres to dla znane problemy. Z przyjemnością odciążymy Państwa od czaso i pracochłonnej oprawy wizualnej tej niezapomnianej uroczystości.

Zadbamy o niepowtarzalny i indywidualny wystrój kościoła, sali i samochodu. Stworzymy niezapomniany klimat, który na długo pozostanie w pamięci Państwu Młodym, Rodzicom oraz Gościom.

Ceniąc Państwa czas zapewniamy kompleksowe usługi:

Doświadczona florystka dobiera styl bukietu do ubioru Pani młodej oraz aranżacje z kwiatów żywych (na życzenie również ze sztucznych). Nasze aranżacje są zawsze harmonijnie dobrane do wiązanki ślubnej. Najlepszy efekt uzyskamy uwzględniając te wszystkie elementy, nadające spójny i elegancki wymiar uroczystości. Jesteśmy na każde wezwanie klienta, dyspozycyjni i gotowi do działania. Postaramy się w najdogodniejszy dla Państwa sposób nawet bezpośrednio u Was w domu - przedstawić ofertę firm oraz pomysły na organizację wymarzonego ślubu.

Kompleskowa Dekorację wykonujemy w woj. lubelskim a także pobliskich, miastach tj: Lublin, Lubartów, Kraśnik, Bełżyce, Puławy, Łęczna,Piaski, Kock, Świdnik,Chełm, Zamość, Biłgoraj,Krasnystaw,Biała Podlaska, Włodawa, Radom, Warszawa, Kielce

WsteczZobacz wszystkie OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Przyjaciele i partnerzy
2F fotografie Estelle Aleksandra Szymanek evosoft Artur Mulak Evoline Cukiernia Zbyszek ASG Co-operation Yasumi Mojito-bar wesele-z-klasa