blog

Co modnego i nowego odkryjemy w aranżacjach ślubnych na 2015 rok ?


Bukiety z poziomkami czy krem z zielenią?

O trendach w nadchodzącym roku 2015

 

Zacznijmy od bukietów ślubnych. W roku 2015 wiązanki powinny być komponowane w odcieniach pastelowych, delikatnych pudrowych kolorach. Powinny być dobrane w 2-3 kolorach stylem przypominającym vintage. Kolory w odcieniach cytryny, brzoskwini, koralu nadzą lekkośći każdej Pannie Młodej.

 

https://bouquetsposa.wordpress.com

 

Stawiamy na naturalne bukiety ślubne, ułożone z kwiatów ogrodowych.

Najlepiej zapytajmy florystkę które kwiaty przetrwają w upalne dni, żeby do kościoła donieść wiązankę w stanie świeżym i pięknym jak odbieramy z Pracowni Dekoracji. Wybierajmy kwiaty natrualne, ale w miarę wytrzymałe np. róża gałązkowa, tulipany, piwonnie (najlepsze holenderskie) oraz trwalsze ozdobne dodatki np. groszek cukrowy. Unikajmy np. bzu, bez jest piękny i pachnący ale w bukiecie Panny Młodej szybko zwiędnie, możemy w powodzeniem użyć go w dekoracji Kościoła czy Sali i otrzymamy komporomis :)

 

Dodatki owocowe i kwiaty z ogrodu?

W bukietach ślubnych nie zabraknie rustykalnych dodatków pojawią się także owoce ! Takie bukiety przykuwają wzrok wszystkich gośći i są niezpaomniane na zdjęciach ! Możemy połączyć eustomę, tulipany + aronnie, pnącze truskawek/poziomek, rajskie jabłuszka. Bukiet z kwiatów sezonowych powinnien być nie uporządkowany i dziki ! Ochodzi się od gładkich wymuskanych kul na rzecz artystycznych, natrualnie ułożonych wiązanek ślubnych !

 

Jaka jest klasyka ?

 

W tym sezonie będzie powrót do klasyki – kremu z zielenią. Taki bukiet ślubny doda elegancji i klasy Pani Młodej. Połączenia większych kremowych kwiatów np. jaskry, róże z mniejszymi dodatkami sezonowymi oraz dodatkami zielonymi. Są to kompozycje ponadczasowe, tworzące jednolitą, spójną całość. Po prostu piękno samo w sobie.

 

przykłady #bukietów #ślubnych

Co modnego i nowego odkryjemy w aranżacjach ślubnych na 2015 rok ? - galeria


WsteczZobacz wszystkie OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Przyjaciele i partnerzy
2F fotografie Estelle Aleksandra Szymanek evosoft Artur Mulak Evoline Cukiernia Zbyszek ASG Co-operation Yasumi Mojito-bar wesele-z-klasa