blog

Zobacz Trendy i kolory 2017 r Pantone


Najnowsze Trendy w Dekoracjach Ślubnych 2017 roku !

 

 

Pantone już wybrało – Najmodniejszy kolor w 2017 roku to „ Greenery” – oznacza zieleń i wszystko co z nią związane czyli  świeżość, soczystość, wiosnę , budzącą się radosną przyrodę pełną słońca i blasku. Pojawia się nie tylko w aranżacjach ślubnych ale takżę wnętrz, designie, modzie. Jest to kolor stworzony do ruchu EKO ! Instytut napisał o

 

 Greenery -"Odświeżająca i ożywcza, zieleń jest symbolem nowego początku"

 

 

W dekoracjach ślubnych kolor odrywa zdecydowanie bardzo ważną rolę. Wybierzmy zatem najmodniejszy kolor Greenery jako motyw przewodni naszego Ślubu i Wesela !. Począwszy od zaproszeń przez dekorację na Sali, bukiety ślubne, skończywszy na dodatkach do włosów; sukni; paznokci Panny Młodej.

Z jakimi kolorami możemy połączyć świeży kolor Greenry ?

Otóż jeśli chcemy uzyskać w pełni naturalny styl i motyw w dekoracjach ślubnych połączmy go po prostu z bielą – da to najlepszy i najbardziej naturalny efekt.

Jeśli lubi zaszaleć i mamy wnętrze narzucające np. glamour Greenery będzie pięknie komponował się z pudrową brzoskwinią czy brudnym różem – nada stylu i oryginalności całemu wystrojowi ślubnemu.

Złoto + Greenery – przyciągnie uwagę, zamieni salę, Panne Młodą w prawdziwą królową otaczającą się w blaskiem słońca. Mieniące się złote dodatki ciekawe przełamią naturalność Greenery.

Jak Wam podoba się ten kolor ? Czy użyjecie go do swojej inspiracji Ślubnych ?

 

#dekoracjeślubne #pantone #koloroku2017 #kolorślub #greenery #modnykolor

 

 

 

Źródła:

lamarelondon.com

weddingforward.com

przewodnikmp.pl

bridalmusings.com

elegantweddinginvites.com

kimnowellphotography.com

Zobacz Trendy i kolory 2017 r Pantone - galeria


WsteczZobacz wszystkie OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Przyjaciele i partnerzy
2F fotografie Estelle Aleksandra Szymanek evosoft Artur Mulak Evoline Cukiernia Zbyszek ASG Co-operation Yasumi Mojito-bar wesele-z-klasa