blog

Zobacz Trendy i kolory 2017 r Pantone


Najnowsze Trendy w Dekoracjach Ślubnych 2017 roku !

 

Pantone już wybrało – Najmodniejszy kolor w 2017 roku to „ Greenery” – oznacza zieleń i wszystko co z nią związane czyli  świeżość, soczystość, wiosnę , budzącą się radosną przyrodę pełną słońca i blasku.

Czytaj więcej

Targi Ślubne 2017r. Galeria Orkana Lublin


Zapraszamy do Relacji z Targów Ślubnych - sobota 18.02.2017 w Galerii Orkana w Lublinie.

W sobotę 18.02.2017r Pracownia Dekoracji KAJA przygotowała stoisko ślubne na Targi w Orkana Lublin. Była to już 5 edycja targów ślubnych w Galerii Orkana.

 

Czytaj więcej

Targi Ślubne 2015r. Orkana Lublin


Miałyśmy okazję zaprezentować swoje stoisko na Targach Ślubnych  w C.H. Orkana 6 w Lublinie. Już od piątku zaczęły się przygotowania, wstałyśmy dość wcześnie ok 4:30 rano aby odebrać zamówione kwiaty i jeszcze dobrać nowości oraz dodatki typu świece, perełki itp. po 21.00 ochrona dopiero wpuściła Nas do Galerii i stoisko w większej części rozłożyłysmy z pt na sobotę w domu byłam ok 1:40 w nocy.

Czytaj więcej

Od czego zacząć przy dekokoracji Kościoła ?


   Co warto wiedzieć w Dekoracji Kościoła ?

Od czego zacząć, gdy chcemy udekorować Kościół ?

 

Chociaż co raz częściej odbywają się śluby w plenerach w Polsce wciąż najbardziej popularnym miejscem zawierania związku małżeńskiego jest Kościół..

1.   Po wybraniu odpowiedniego dla Nas Kościoła musimy dowiedzieć się ile par w danym dniu bierze ślub. Czasem lista jest już zapełniona z dużym wyprzedzeniem

Czytaj więcej

Co modnego i nowego odkryjemy w aranżacjach ślubnych na 2015 rok ?


Bukiety z poziomkami czy krem z zielenią?

O trendach w nadchodzącym roku 2015

 

Zacznijmy od bukietów ślubnych. W roku 2015 wiązanki powinny być komponowane w odcieniach pastelowych, delikatnych pudrowych kolorach. Powinny być dobrane w 2-3 kolorach stylem przypominającym vintage. Kolory w odcieniach cytryny, brzoskwini, koralu nadzą lekkośći każdej Pannie Młodej.

Stawiamy na naturalne bukiety ślubne, ułożone z kwiatów ogrodowych.

Czytaj więcej

Jak wybrać bukiet ślubny ?


Bukiet ślubny to niezwykle istotny element wizerunku Panny Młodej, dodaje kropki nad 'i' podkreślając urodę.

Kwiaty trzymane w dniu #ślubu przez kobietę stały się popularne dopiero w ostatnim stuleciu. Wcześniej bowiem prym wiodły #wianki plecione najczęściej z mirtu - według tradycji antycznych - rośliny poświęconej przez Afrodytę jako symbol miłości. Dodają elegancji, romantyzmu, ekstrawagancji lub kaprysu – wszystko czego tylko zapragniesz. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać właściwie. Decyzja ta jednak potrafi być bardzo trudna. Jest tak Duzy wybór #kwiatów i wzorów #bukietów , może nas to przyprawić o ból głowy. Na szczęście nasza firma spieszy z pomocą i na spotkaniu zawsze potrafi dobrze doradzić.

Czytaj więcej

Ozdobne pudełeczko z pięknym makiem z papieru


Pudełeczko jest proste do złożenia, ale sekret tkwi w wykonaniu papierowego maku – zdradzamy sekret i pokazujemy wykonanie krok po kroku. Taki podarunek na pewno zachwyci bliskie Ci osoby.

Mak to jeden z najpiękniejszych kwiatów. Jest bardzo charakterystyczny. Często rośnie przy torach lub na łąkach. Jest to bardzo delikatny kwiat, który łatwo zniszczyć. Dlatego też nie nadaje się do bukietów. Ale można to zmienić zastępując prawdziwe maki makami z papieru. Naucz się je robić już dziś.

Czytaj więcejZobacz wszystkie OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Przyjaciele i partnerzy
2F fotografie Estelle Aleksandra Szymanek evosoft Artur Mulak Evoline Cukiernia Zbyszek ASG Co-operation Yasumi Cukiernia SOWA Dj Hipszan