blog

Kolor 2018 Roku - Ultra Violet już wybrany !


Najmodniejszy kolor 2018 roku już wybrany – Ultra Violet !

 

Instytut Pantone w której eksperci dyktująogólnoświatowe trendy kolorystyczne, ogłosili kolor roku 2018 ULTRA VIOLET. prowokujący, a jednocześnie rozważny „Ultra Violet 18-383”., niosący pomysłowośćoraz podkreślający oryginalnośćjednostki. Oznacza najwyższąjakość. Jest kolorem pełnej fascynacji, ciekawości i odwagi. heart

Czytaj więcej

Zobacz Trendy i kolory 2017 r Pantone


Najnowsze Trendy w Dekoracjach Ślubnych 2017 roku !

 

Pantone już wybrało – Najmodniejszy kolor w 2017 roku to „ Greenery” – oznacza zieleń i wszystko co z nią związane czyli  świeżość, soczystość, wiosnę , budzącą się radosną przyrodę pełną słońca i blasku.

Czytaj więcej

Targi Ślubne 2017r. Galeria Orkana Lublin


Zapraszamy do Relacji z Targów Ślubnych - sobota 18.02.2017 w Galerii Orkana w Lublinie.

W sobotę 18.02.2017r Pracownia Dekoracji KAJA przygotowała stoisko ślubne na Targi w Orkana Lublin. Była to już 5 edycja targów ślubnych w Galerii Orkana.

 

Czytaj więcej

Targi Ślubne 2015r. Orkana Lublin


Miałyśmy okazję zaprezentować swoje stoisko na Targach Ślubnych  w C.H. Orkana 6 w Lublinie. Już od piątku zaczęły się przygotowania, wstałyśmy dość wcześnie ok 4:30 rano aby odebrać zamówione kwiaty i jeszcze dobrać nowości oraz dodatki typu świece, perełki itp. po 21.00 ochrona dopiero wpuściła Nas do Galerii i stoisko w większej części rozłożyłysmy z pt na sobotę w domu byłam ok 1:40 w nocy.

Czytaj więcej

Od czego zacząć przy dekokoracji Kościoła ?


   Co warto wiedzieć w Dekoracji Kościoła ?

Od czego zacząć, gdy chcemy udekorować Kościół ?

 

Chociaż co raz częściej odbywają się śluby w plenerach w Polsce wciąż najbardziej popularnym miejscem zawierania związku małżeńskiego jest Kościół..

1.   Po wybraniu odpowiedniego dla Nas Kościoła musimy dowiedzieć się ile par w danym dniu bierze ślub. Czasem lista jest już zapełniona z dużym wyprzedzeniem

Czytaj więcej

Co modnego i nowego odkryjemy w aranżacjach ślubnych na 2015 rok ?


Bukiety z poziomkami czy krem z zielenią?

O trendach w nadchodzącym roku 2015

 

Zacznijmy od bukietów ślubnych. W roku 2015 wiązanki powinny być komponowane w odcieniach pastelowych, delikatnych pudrowych kolorach. Powinny być dobrane w 2-3 kolorach stylem przypominającym vintage. Kolory w odcieniach cytryny, brzoskwini, koralu nadzą lekkośći każdej Pannie Młodej.

Stawiamy na naturalne bukiety ślubne, ułożone z kwiatów ogrodowych.

Czytaj więcej

Jak wybrać bukiet ślubny ?


Bukiet ślubny to niezwykle istotny element wizerunku Panny Młodej, dodaje kropki nad 'i' podkreślając urodę.

Kwiaty trzymane w dniu #ślubu przez kobietę stały się popularne dopiero w ostatnim stuleciu. Wcześniej bowiem prym wiodły #wianki plecione najczęściej z mirtu - według tradycji antycznych - rośliny poświęconej przez Afrodytę jako symbol miłości. Dodają elegancji, romantyzmu, ekstrawagancji lub kaprysu – wszystko czego tylko zapragniesz. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać właściwie. Decyzja ta jednak potrafi być bardzo trudna. Jest tak Duzy wybór #kwiatów i wzorów #bukietów , może nas to przyprawić o ból głowy. Na szczęście nasza firma spieszy z pomocą i na spotkaniu zawsze potrafi dobrze doradzić.

Czytaj więcejZobacz wszystkie OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Przyjaciele i partnerzy
2F fotografie Estelle Aleksandra Szymanek evosoft Artur Mulak Evoline Cukiernia Zbyszek ASG Co-operation Yasumi Mojito-bar wesele-z-klasa