blog

Targi Ślubne 2015r. Orkana Lublin


Miałyśmy okazję zaprezentować swoje stoisko na Targach Ślubnych  w C.H. Orkana 6 w Lublinie. Już od piątku zaczęły się przygotowania, wstałyśmy dość wcześnie ok 4:30 rano aby odebrać zamówione kwiaty i jeszcze dobrać nowości oraz dodatki typu świece, perełki itp. po 21.00 ochrona dopiero wpuściła Nas do Galerii i stoisko w większej części rozłożyłysmy z pt na sobotę dotarłyśy do swoich domów koło 1:40 w nocy. W Sobotę z rana kończyłyśy przygotowania stosika. 

W tym roku postawiłyśmy na kolory pestelowe, delikatne typowo ślubne biały i łososiowy z dodatkami zielonymi. Udało nam się dostać piękne duże łososiowe róże, mniejsze śmietankowe, białą alstromerię, gipsówkę, coraz bardziej popularny i lubiany goździk w kolorze łososiowym oraz 2 odcienie tulipana - biały i pudrowo różowo kremowy - cieniowany.

Cała stylizacja stoiska była w lekkim angielskim stylu, było dużo dodatków białych ażurowych np. laterenki, wachlarz, koronkowe świeczniki oraz serca.

Dekoracje za Państwem Młodym zawsze staramy się robić inaczej niż "typowe ołtarze" każdy wie o co chodzi :) i chce tego uniknąć. Jednak miejsce Pary Młodej musi być odznaczone i zazwyczaj jest to biały materiał na szerokość 4 osób (Młodzi i Świadkowie) na białym tle umieszcza się kwiatowe serce, inicjały - mogą być w kolorze, szklane kule z kwiatami i inne...

 

 

Świetnie wyglądają laterenki np. przy stoliku kawowym, recepcji lub przy wejściu do sali weselnej, nadają nastrojowego klimatu. Bardzo pomocnym gadżetem okazuje się być sztaluga czyli informator z rozpiską gości, nazwiskami i numerami stołów. Jest on u Nas dostęny właśnie w takiej formie - wydruki mogą być na różnych papierach i w różnym stylu. Podczas oczekiwania na Was - Parę Młodą goście już wiedzą gdzie wyznaczyliście im miejsca i nie ma zbędnego zamieszania. Zabawnym akcentem jest drogowskaz, wskazujący drogę na salę z Waszymi imionami, specjalnie drukowanymi :)

 

Odwiedziło Nas dużo miłych i pełnych optymizmu Par :) za co dziękujemy, zapraszamy na spotkania i do zobaczenia u Was na Ślubie i Weselu !

Dziękujemy także Patrycji, która pozując nam do zdjęć upiększyła nam stoisko oraz Marcie za wykonanie pięknych zdjęć które są tutaj także zamieszczone - dzięki dziewczyny !

 

Miałyśmy przyjemność wykonać kompozycję kwiatową dla Cukierni Sowa mieszczącej się w Galerii Orkana w Lublinie. Były to kompozycje kwiatowe w kolorze pudrowy róż + czekoladowe wstążeczki, wspaniałe połączenie słodyczy :) Dostałyśmy świetną odmianę róży o delikatnym i pięknym kolorze oraz tulipanów, które są delikatne i wdzięczne. Kompozycje dodały uroku całej aranżacji. Na 1 stole były wina z Willi Win na 2 stole poczęstunek - ciasto oraz foldery z tortami.

 

www.aranzacje-kaja.pl

 

Jesteśmy także w Kurierze Lubelskim

http://www.kurierlubelski.pl/artykul/3760785,targi-slubne-w-galerii-orkana-krolowaly-suknie-i-torty-zdjecia,id,t.html

Targi Ślubne 2015r. Orkana Lublin - galeria


Wstecz



Zobacz wszystkie OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Przyjaciele i partnerzy
2F fotografie Estelle Aleksandra Szymanek evosoft Artur Mulak Evoline Cukiernia Zbyszek ASG Co-operation Yasumi Mojito-bar wesele-z-klasa