blog

Targi Ślubne 2017r. Galeria Orkana Lublin


Targi Ślubne w Orkana 2017r.

 

W sobotę 18.02.2017r Pracownia Dekoracji KAJA przygotowała stoisko ślubne na Targi w Orkana Lublin. Była to już 5 edycja targów ślubnych w Galerii Orkana.

Wielu wystawców z różnych branż ślubnych i weselnych z woj. Lubelskiego. Mogliście znaleźć tu: suknie ślubne, obrączki, pełen zakres dekoracji ślubnych, fotografia i filmowanie, zaproszenia ślubne, atrakcje na wesele, oferty hoteli i makijażystek.

Nasze stoisko było w modnym kolorze biało-chabrowym. Pojawiły się w nim nowości z których chętnie Pary Młode skorzystają w 2017r. Tiulowa kurtyna za Państwem Młodym, podświetlona światełkami (kurtyna świetlna), ramy z inicjałami 3D Pary Młodej, duża ilość klatek i latarenek. Styl glamour przełamany ogrodowym – palety, drewniane dodatki, koronki nadają nowy kierunek w aranżacjach ślubnych. Wianuszki z bukszpanu i eukaliptusa – możemy przyozdobić nimi krzesła w kościele jak i w lokalu.

Delikatne przetarcia na białym drewnie pojawiające się w naturalnych materiałach są modnymi dodatkami na 2017r. Świetnie komponują się z niskimi szklanymi buteleczkami, wazonikami na pojedyncze kwiaty i świece, które razem tworzą całość aranżacji. Również zatapiane kwiaty jako dekoracja stołów Gości i Państw Młodych bardzo dobrze prezentuje się w większości lokali.

 

Tutaj więcej zdjęć z różnych stosik podczas trwania Targów Ślubnych w Lublinie:

http://www.kurierlubelski.pl/styl-zycia/a/targi-slubne-w-lublinie-suknie-garnitury-obraczki-i-nie-tylko-zdjecia,11806161/

www.aranzacje-kaja.pl

WsteczZobacz wszystkie OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Przyjaciele i partnerzy
2F fotografie Estelle Aleksandra Szymanek evosoft Artur Mulak Evoline Cukiernia Zbyszek ASG Co-operation Yasumi Mojito-bar wesele-z-klasa