Oferta

Ponadto oferujemy


NOWOŚĆ !

Czerwony Dywan w stylu Hollywood + elegnackie słupki

 

Atrakcje Ślubne m.in.: Pokaz baniek mydlanych, czerwony dywan do kościoła jak i przed sale, balony z helem, pokazy taneczne, sypanie płatkami róż, strzelające konfetti, lampiony i wiele innych- może jest coś jeszcze czego potrzebujesz ?
to powiedz nam o tym a spełnimy Twoje marzenie!

Konsultant Ślubny - przygotowanie, doradztwo, koordynacja całego przyjęcia lub częściowa pomoc przy uroczystości wg. uznania Pary Młodej.

Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie (albo za Ciebie, jeśli nie masz zbyt dużo czasu lub nie czujesz się swobodnie w dekoracjach) aranżacje Ślubną od bukietu ślubnego po dekoracje sali.

Zapraszamy Pary z zagranicy do korzystania z naszych usług - posiadamy duże doświadczenie, dogodna forma kontaktu: mailowy/skype, uzgadniamy wszelkie szczegóły i projekty aranżacji uroczystości.

Wypożyczamy pokrowce na krzesła, szkła, flakony i akcesoria ślubne.

Fachowe doradztwo oraz artystyczne wykonanie każdego szczegółu.

Ślub i wesele tematyczne np. motyw Casino !

Nie musisz już tracić czasu na jeżdżenie w wiele miejsc, my aranżujemy całą uroczystość w 1 miejscu! Od bukietów ślubnych, przez dekoracje kościoła, sali po atrakcje Ślubne! Zajmiemy się tym, a Ty na pewno masz jeszcze dużo innych rzeczy do zrobienia :)

Ponadto oferujemy - galeria


WsteczZobacz wszystkie OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Przyjaciele i partnerzy
2F fotografie Estelle Aleksandra Szymanek evosoft Artur Mulak Evoline Cukiernia Zbyszek ASG Co-operation Yasumi Mojito-bar wesele-z-klasa